Kontaktní informace

Penzion ART - ubytování Lázně Bohdaneč - Jiří CharvátZvětšit mapu

Adresa:


Dr. Tyrše 191

533 41 Lázně Bohdaneč


Tel.:

+420 777 659 999

Fax:

+420 466 330 708


E-mail:

rezervace@penzionart.cz

penzionart@seznam.cz

Www:

www.penzionart.cz


Příjezdové trasy:

  • Praha: Z Prahy se vydáte po dálnici D11 směr Hradec Králové. Na 68. kilometru sjedete z dálnice směr Lázně Bohdaneč (Pardubice).
  • Brno: Z Brna se vydáte po rychlostní komunikaci R35 směr Mohelnice, ze které bude pokračovat po silnici I. třídy E332 směr Pardubice (Moravská Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice). Po příjezdu do města Pardubice se vydáte po městském okruhu směr Hradec Králové, na poslední odbočce zahnete na Lázně Bohdaneč (u Hypermarketu Globus).
  • Liberec: Z Liberce doporučujeme zvolit trasu silnice I. třídy E442 do Hradce Králové (Turnov, Jičín). Z Hradce Králové se vydáte směr Pardubice a po příjezdu do krajského města odbočíte na Lázně Bohdaneč (u Hypermarketu Globus).

Další varianty dopravy:

  • Vlakem: Do města Pardubice se můžete vydat také vlakem. Místní hlavní nádraží je tepnou vlakové dopravy v České republice. V přímé blízkosti vlakového nádraží je zastávka trolejbusů. Linkou č. 3 se dostanete přímo do Lázní Bohdaneč, navíc se pokocháte krásami krajského města.
  • Letadlem: Pardubice disponují mimojiné mezinárodním letištěm. Z letiště vyjíždí pravidelná linka, kterou se dostanete do centra krajského města. V něm přestoupíte na linku trolejbusu č. 3 a opět se dostanete přímo do lázeňského města Lázně Bohdaneč.